Kullanıcı Adı Şifre Giriş  
Skip Navigation Links
Ana Sayfa
KurumsalExpand Kurumsal
ÜrünlerExpand Ürünler
Ar-GeExpand Ar-Ge
Satış Sonrası ServisExpand Satış Sonrası Servis
İletişim
Ürünler > Endüstriyel Kurutma Fırınları

Tarend Kurutma Sistemleri, meyve ve sebzeleri; düşük maliyetlerle, iç ve dış kalitesi bozulmadan, sağlığa uygun şartlarda kurutmak amacıyla tasarlanmıştır. Sürekli,  çok kademeli, bant tipi kurutma sistemlerimizle başta elma, kayısı, üzüm, domates, biber, maydanoz olmak üzere tüm meyve ve sebzeleri kurutmak mümkündür.

Ürünler, delikli paslanmaz çelik bantlar üzerinde taşınarak, ısıtılmış ve yönlendirilmiş hava yardımı ile konveksiyonel olarak kurutulur. Tarend kurutma teknolojisi ile istenilen hijyen koşullarında, bakteri ve aflatoksin oluşumu engellenir.

Tarend Kurutma Sistemleri LPG, mazot, kömür, jeotermal ve daha birçok farklı enerji kaynağı ile çalışabilmektedir. Isı kaybını ve yakıt tüketimini en aza indirmek için kurutma sisteminde iç ve dış yalıtım panelleri kullanılmaktadır.

Kurutma sisteminden çıkan sıcak ürünlerin vakit kaybetmeden paketlenebilmesi için Tarend, müşterilerine soğutma ünitesi çözümü sunmaktadır.

Tarend Kurutma Sistemleri aşağıda belirtilen parametrelere göre tasarlanmakta ve imal
edilmektedir:

• Kuru Ürün Kapasitesi (kg / saat)
• Ürün tipi ve boyutu
• Ürünün giriş nem yüzdesi
• Ürününü çıkış nem yüzdesi
• Kullanılmak istenen enerji kaynağı

Ürünlere göre hazırlanan kurutucu kapasiteleri listesinden, istenilen kapasiteler seçilebilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Ürün Resimleri
Model Z 3-2-1
Model Z 3-2-1
Üzüm Kurutma Tesisi
Üzüm Kurutma Tesisi
 

Copyright by Tarend 2011

by dimnida 2010